Lienkovský tábor :-)

10. augusta 2015 - Lienky, Žltá kategória -

Viete, čo robili Lienky v júli? No predsa leteli na Detvu, presnejšie až na Bratkovicu nad Detvianskou Hutou.

Po úspešnom skautskom roku sa tu zleteli Lienky z Košíc a z Ivanky, aby ukázali, čo všetko sa naučili, aby sa stretli s kamarátkami, zahrali, zaspievali si spolu a hlavne, aby konečne našli húsatku rodičov. Po tom ako pomohli mnohým zvieratkám z lesa a získali za to od Lienky dve časti mapy, sa im to aj podarilo. Husacia rodinka sa po roku konečne stretla a spolu s Lienkami a inými zvieratkami sa veľmi tešili a oslávili to na Veľkej oslave v posledný deň večer.

Náš Letný let mal motto „Navzájom si slúžte v láske“ a bol naozaj plný prijatia, vzájomnej pomoci a lásky.

Na konci dve malé lienky zložili sľub a stali sa Lienkami a tri najstaršie Lienky, ktoré už od nás odchádzajú si vyslúžili Konvalinku za veľkú snahu po celý rok.
Bolo nám skvelo a tešíme sa zase o rok!

Lienky Vám všetkým prajú „Šťastnú cestu!“