8. CHLAPSKÝ POWER TRAINING

19. februára 2022 - Červená kategória, FSE, Roveri -

Bratislavskí roveri organizujú už 8.ročník pôstneho powertrainingu Po dvoch rokoch pauzy zapríčinenej protiepidemickými opatreniami organizujú roveri bratislavského zboru Silvestra Krčméryho v poradí 8.ročník ranného chlapského pôstneho powertrainingu. Podujatie je určené pre mužov všetkých vekových kategórií a pozostáva z krížovej cesty a rannej skautskej rozcvičky. Nový ročník odštartuje vo štvrtok 3.3.po Popolcovej strede o 6.00 hod pri vstupe na bratislavskú Kalváriu z ulice za Sokolovňou a bude sa konať každý nasledujúci pôstny štvrtok v rovnakom čase. Záujemcom odporúčame pevnú obuv do terénu a v úvode aj teplé oblečenie. Podujatie trvá približne 1hodinu. Tešíme sa na všetkých mužov, ktorí sú ochotní sa v pôstnom období vzdať pohodlia ranného vstávania a chcú začať deň aktívne a stretnutím s Pánom Bohom v bratskom spoločenstve mužov. Podujatie je vhodné aj pre účastníkov programu a mužskej výzvy Exodus 90.